34-400 Nowy Targ, ul.Kolejowa 99, email ks.wiaterni@gmail.com

KS Wiaterni Nowy Targ


Archive for marzec, 2011


Zgrupowanie Kadry Małopolski Młodzików 0

Posted on 30 marca, 2011 by Piotr


Zawodnicy Klubu Sportowego Wiaterni pod opieką Sponsora Generalnego ZEW Niedzica S.A. i Przyjaciela Klubu firmy Enion S.A. Grupa Turon wyjeżdżają na zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzików. Spotkanie części trenerów, zawodników i rodziców dotyczące organizacji wyjazdu odbyło się w czwartek 24 marca
w zaprzyjaźnionej karczmie „U Borzanka”. Zgrupowanie rozpocznie się 10 kwietnia i zakończy startem kontrolnym na regatach „Śląski Puchar Optymista” 16-17.04. Zawodnicy, którzy nie biorą udziału
w zgrupowaniu zaczną treningi na wodach Jeziora Czorsztyńskiego.

Ogólnopolskie Zawody Żeglarzy w Narciarstwie i Snowboardzie 2011 (w galerii 458 zdjęć!). 0

Posted on 07 marca, 2011 by Piotr

Zakończyły się II Ogólnopolskie Zawody Żeglarzy w Narciarstwie i Snowboardzie. Patronat nad zawodami objął Polski Związek Żeglarski a sponsorem głównym był ZEW Niedzica S.A.

Blisko 80 zawodników z żeglarskich klubów sportowych JKW Poznań, KW Garland Gliwice, FIR Warszawa, UKS Zalew Kielce, UKŻ Horn Kraków, PTTK Beskid Nowy Sącz i KS Wiaterni, przez dwa dni rywalizowało na stoku „Polana Sosny” o puchar dla najlepszego klubu, ufundowany przez Gminę Łapsze Niżne. Dopisała pogoda, a rywalizacja odbywała się w duchu najlepszych żeglarskich wartości. Ozdobą zawodów były medale, dyplomy i nagrody ufundowane prze Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu, firmy Fakro, halsuj.pl, Coca-Cola, Ringier Axel Springer Polska, rozdane w wielu kategoriach, których wprowadzenie do regulaminu zapewniło równe szanse w rywalizacji, dużo satysfakcji, radości i uśmiechu. Organizatorzy: Klub Sportowy Wiaterni, Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl, UKŻ Horn Kraków, YKP Kraków, PTTK Beskid Nowy Sącz, UKS Zalew Kielce gratulują wszystkim uczestnikom i zwycięzcom, dziękują za wspaniałą rywalizację w duchu fair play.
Największą ilość punktów i puchar dla najlepszego klubu zdobył, z niewielką przewagą nad bardzo silną konkurencją, Klub Sportowy Wiaterni, a szczegółowe wyniki znajdują się na stronie www.kswiaterni.pl. Kolejna okazja do spotkania żeglarzy w zimowej scenerii już za rok, a wkrótce rusza sezon i pierwsze regaty już w kwietniu w Rybniku. Do zobaczenia!

Zarząd Klubu  dziękuje P. Bogusławowi Fąfrowiczowi za wykonanie świetnych zdjęć. Każdy startujący zawodnik może się na nich rozpoznać. Zapraszamy do odwiedzenia Naszej Galerii.

Wyniki tutaj OZŻwNiS Niedzica 2011_wyniki końcowe↑ Top