34-400 Nowy Targ, ul.Kolejowa 99, email ks.wiaterni@gmail.com

KS Wiaterni Nowy Targ


Archive for kwiecień, 2013


Sukces naszego zawodnika! 0

Posted on 26 kwietnia, 2013 by Piotr

Po treningach we Włoszech prosto do Rybnika. Zgrupowanie i start w doskonale obsadzonym Śląskim Pucharze Optimista. Przyjechało ok 120 zawodników z 18 klubów z całej Polski m.in. Warszawa, Poznań, Gdynia, Puck, Złocieniec itd. Wystartowało 7 naszych zawodników. Po raz pierwszy w grupie A (do lat 15) nasze 13-latki Michał Wojciechowski i Chuck Dundon, a nasze 10-latki Michał Kowalski, Konrad Kurzak, Maciej Klepacz i Kacper Urzędowski przecierały się w grupie do lat 13. Łatwo wiec nie było, ale wszyscy żeglowali z zacięciem i zaangażowaniem. Brawo!
Sukcesem zakończył się start Szymona Urzędowskiego, który w gr. A zdobył puchar za II miejsce (kat. chłopcy). Gratulacje!

Wizyta w Roverbelli 0

Posted on 26 kwietnia, 2013 by Piotr

W Roverbelli (miasto partnerskie Nowego Targu) spotkaliśmy się z Panem Burmistrzem Paolo Lucchini i pracownikami Urzędu. Przekazaliśmy pozdrowienia od Nowotarżan i naszego Burmistrza Pana Marka Fryźlewicza. Było serdecznie i bardzo miło. Nawiązują się przyjaźnie i kontakty. Zaprosiliśmy Włochów do Polski, najlepiej do nas, do Nowego Targu.

Treningi we Włoszech (J. Garda) 0

Posted on 26 kwietnia, 2013 by Piotr

Mimo, że zima dokuczała długo, co zmusiło nas do zmiany terminu wyjazdu, WARTO było. Doskonałe warunki pogodowe, ciepło i wiatr każdego dnia, pozwoliły z nawiązką zrealizować plany treningowe. W bezchmurnej pogodzie odwiedziliśmy też Gardaland – zabawa po uszy! A Tata Konrada rozpieszczał nas przyrządzając wspaniałe włoskie potrawy – dziękujemy!Święta 0

Posted on 01 kwietnia, 2013 by Piotr

Wszystkim Żeglarzom wspaniałego, śnieżnego, rzucanego dyngusa!!!↑ Top